Aktualności

W ramach zajęć doskonalenia zawodowego strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 9 przeprowadzili w dniach 20-22.02.2018 r. serię ćwiczeń z zakresu ratownictwa medycznego. Zajęcia prowadzone były na wszystkich trzech zmianach służbowych i w większości poległy na praktycznych ćwiczeniach z zakresu KPP.

W dniach 13-15 lutego Jednostka Ratowniczo Gaśnicza nr 10 rozpoczęła trzydniowe ćwiczenia ratowania osób poszkodowanych na akwenach zalodzonych.

W hali sportowej MOSIR w Gostyninie zostały rozegrane "XVI Mistrzostwa Województwa w Piłce Siatkowej Strażaków" o puchar Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

11 lutego obchodzimy Europejski Dzień Numeru 112.

Na terenie JRG 5 nastąpiło spotkanie emerytowanych funkcjonariuszy, którzy założyli Koło Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP przy JRG 5. 

W miejscowości Górzno (pow. garwoliński) został rozegrany turniej eliminacyjny do mistrzostw województwa mazowieckiego strażaków w piłce siatkowej.

W dniach od 30.01.18 do 01.02.18 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 7 uczestniczyli w ćwiczeniach z ratownictwa lodowego.

W dniu 30 stycznia 2018r ratownicy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 6 w ramach doskonalenia zawodowego zorganizowali ćwiczenia z zakresu ratownictwa lodowego.

Strażacy z JRG 8 byli gośćmi uczniów z klasy nr IIIg ze Szkoły Podstawowej nr 141 przy ul. Szaserów.

W Komisariacie Rzecznym Policji w Porcie Praskim odbyły się ćwiczenia z ratownictwa lodowego podczas zdarzeń na akwenach wodnych.

W dniach 23-25 stycznia strażacy z JRG 2 brali udział w ćwiczeniach z zakresu ratownictwa lodowego.

W Komisariacie Rzecznym Policji odbyło się szkolenie młodzieży szkolnej z tematyki "Bezpieczne Ferie". Szkolenie prowadzili funkcjonariusze Policji, Straży Pożarnej oraz przedstawiciela Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Goście online

Odwiedza nas 326 gości oraz 0 użytkowników.

facebook_page_plugin