Aktualności

MSWiA opracowało miniprzewodnik zawierający najważniejsze zasady dotyczące eksponowania polskiej flagi i bezbłędnego wykonywania Mazurka Dąbrowskiego.

W dniu 21.11.2017r Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą nr 6 na warszawskich Bielanach odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 341 "Kota Filemona"

W dniu 20.11.2017 r w hali sportowej Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej przy ul. 17 Stycznia odbył się II Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych - Warszawa - 2017.

W dniu 19.11.2017 w Wilanowie na ul. Hlonda odbył się pokaz wypadku drogowego i akcji ratunkowej w ramach obchodów Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków.

W dniu 16 listopada 2017 odbyły się ćwiczenia ewakuacyjne dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz pracowników Szkoły Podstawowej Nr 374 im. Gen. Piotra Szembeka. W ćwiczeniach uczestniczyli strażacy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 8.

Ćwiczenia odbywają się na budynku jednorodzinnym, który został przeznaczony do rozbiórki pod budowę Południowej Obwodnicy Warszawy. Dzięki zabiegom dowództwa Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 12 i przychylności firmy budującej POW udało się pozyskać do zajęć murowany, parterowy budynek przy ul. Ogórkowej. W szkoleniu praktycznym uczestniczą systematycznie strażacy z JRG 12 oraz z innych jednostek Komendy Miejskiej PSP m. st. Warszawy.

W Bazylice Katedralnej św. Michała Archanioła i św Floriana Męczennika na warszawskiej Pradze-Północ odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny i Strażaków.

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, gen. brygadier Leszek Suski, w uznaniu za wzorowe wykonywanie zadań służbowych oraz wysoki poziom dyscypliny służbowej, przyznał nagrody finansowe ze środków budżetowych Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej zaplanowanych na 2017 r. dla strażaków realizujących zadania służbowe na stanowisku zastępcy dowódcy zmiany.

W dniu 07.11.2017r. Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, gen. brygadier Leszek Suski, w uznaniu za wzorowe wykonywanie zadań służbowych oraz wysoki poziom dyscypliny służbowej, przyznał nagrody finansowe ze środków budżetowych Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej zaplanowanych na 2017 r. dla strażaków realizujących zadania służbowe na stanowisku zastępcy dowódcy zmiany.

11 listopada 2017 roku podczas zmiany służbowej w JRG 5 odbyło się uroczyste podniesienie flagi państwowej z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, gen. brygadier Leszek Suski, w uznaniu za wzorowe wykonywanie zadań służbowych oraz wysoki poziom dyscypliny służbowej, przyznał nagrody finansowe dla strażaków realizujących zadania służbowe na stanowisku zastępcy dowódcy zmiany.

W dniach 07-09.11.2017 strażacy z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych nr 6 i 8 uczestniczyli w ćwiczeniach na obiekcie Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów.

Goście online

Odwiedza nas 461 gości oraz 0 użytkowników.

questcity

excel

informator sgsp

Czad i ogień. Obudź czujność