Interwencje

Kilka minut po godzinie 23:00 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego m. st. Warszawy przyjęło telefoniczne zgłoszenie o pożarze budynku przy ul. Zwoleńskiej. Do akcji zostały dysponowane siły i środki z JRG 12 i JRG 8.

Po zmianie służby zastęp GBA-Rt z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 15 został zadysponowany do przewróconego drzewa na ul. Skorpiona.

Około północy strażaków z JRG10 zaniepokoiły uruchomione alarmy samochodowe w pobliskim salonie. Po sprawdzeniu okazało się, że doszło do pożaru w serwisie samochodowym. Do działań od razu wyjechały trzy zastępy gaśnicze a po chwili zostały zadysponowane kolejne z JRG1, SGSP oraz Grupa Operacyjna Miasta.

Około godziny 20:00 do Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 8 wpłynęło zgłoszenie o podejrzeniu tlenku węgla w budynku mieszkalnym przy ul. Pustelnickiej. Do akcji zadysponowano zastępy: GBA 2/16 Pr-750.

Parę minut po godzinie czternastej do Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 8 wpłynęło zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym przy ul. Dwernickiego. Do akcji zadysponowano zastępy: GBA 2/16 Pr-750, GCBA 5/32,2,5 i SLRR z D-cą Jednostki. Do zdarzenia udał się również zastęp SD-31 z JRG 5.

Około godziny 09:12 do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 8 wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na Rondzie Wiatraczna. Do akcji zadysponowano zastępy: GBCA 5/32/2,5, GBARt 2,5/30/2,5 i SLLR z D-cą Jednostki.

W miniony poniedziałek po godzinie 22:00 przypadkowa osoba będąca świadkiem zdarzenia przekazała informację pod numer alarmowy 998 o pożarze w budynku przy ul. Gruntowej. SK KM m. st. Warszawy do akcji wysłało zastępy z JRG 12 i JRG 8.

O godzinie 4:56 do Stanowiska Kierowania KM PSP m. st. Warszawy wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu przy ul. Dzielnej. Pod wskazany adres niezwłocznie udały się zastępy: GBA 2/16/2,5 Pr 750 RENAULT oraz GCBA 5/32/2,5 SCANIA z JRG nr 4.

Około godziny 15:30 do Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 2 wpłynęło zgłoszenie o kolizji dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Szyszkowej i Rebusowej.

W dniu 17 listopada, o godzinie 12:40, do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP m. st. Warszawy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ul. Mieczysława Sokołowskiego "Grzymały" oraz ul. Szczęśliwickiej. Do zdarzenia zadysponowane zostały zastępy z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych PSP nr 3 i 2. Na miejsce udał się także dowódca JRG PSP nr 3 wraz z zastępcą.

Dwa zastępy GBA-Rt oraz GCBA z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 15 zostały zadysponowane do wypadku dwóch samochodów na ul. Radzymińskiej.

Tuż po zmianie służby do Punktu Alarmowego Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 15 wpłynęło zgłoszenie o wydobywającym się dymie z tunelu przy Kanałku Bródnowskim. Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy GBA-Rt i GCBA.

Goście online

Odwiedza nas 491 gości oraz 0 użytkowników.

questcity

excel

informator sgsp

Czad i ogień. Obudź czujność