Interwencje

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

O godzinie 13:27 do Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 1 wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu czterech pojazdów na trasie S8.

Do akcji zadysponowano zastępy GBARt 3/16 oraz GBARt 2,9/16, GBARt 2/16 i SLRR z SGSP. Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów PSP zastano zderzenie trzech pojazdów. W toku rozpoznania ustalono, że w pojazdach podróżowało w sumie 8 osób, wszystkie opuściły pojazdy o własnych siłach. Obecny na miejscu zespół Państwowego Ratownictwa Medycznego nie stwierdził osób wymagających udzielenia pomocy medycznej. Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pojazdów i udrożnieniu dwóch pasów jezdni trasy S8. Działania prowadzone przez 22 strażaków zostały zakończone po ok. 45 minutach.

Tekst i zdjęcia: kpt. Łukasz Krystosiak