Interwencje

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

O godzinie 17:36 do Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 8 wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ul. Ostrobramskiej i Grenadierów. Do akcji zadysponowano zastępy GBA 2/16 Pr-750 i GBARt 2,9/16/340.


Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano kolizję dwóch samochodów osobowych w wyniku której zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku centrum. Autami podróżowały w sumie cztery osoby. W chwili przybycia zastępów PSP wszyscy uczestnicy kolizji opuścili pojazdy o własnych siłach. Na miejscu zdarzenia obecny był Zespół Ratownictwa Medycznego. Kierownik Zespołu po przeprowadzeniu wywiadu stwierdził, że nikt z uczestników zdarzenia nie wymaga hospitalizacji.
Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów w rozbitych autach. Pojazdy zostały usunięte na pobocze drogi.
W działaniach trwających około pół godziny brało udział 12 strażaków.

Tekst i zdjęcia: st. ogn. Robert Rosłaniec